Datki

9 stycznia 2015 | Kategoria: Książki | Tagi: , , ,

Datki Podstawową formą pomocy są datki, oczywiście mam tu na myśli datki w formie pieniędzy. Takie datki najczęściej przynoszą bezpośrednią pomoc osobom poszkodowanym. Mam tu na myśli ofiary najczęściej wszelkich kataklizmów i katastrof, które nie zostały wywołane z ich winy. Bardzo często ludzie podczas powiedzmy huraganu bądź trzęsienia ziemi zostają narażeni na wielkie niebezpieczeństwo i bardzo często w takim procesie tracą swój dorobek życiowy, czyli przykładowo dom i tym podobne. W takiej sytuacji najlepszą dla nich pomocą byłoby ofiarowanie im większej sumy pieniędzy na pokrycie strat poniesionych podczas katastrofy. Pieniądze pozwoliłyby na odbudowanie straconego dobra, a z całą pewnością pozwoliłyby odbudować można to tak nazwać złamane życie. Datki są bardzo częstą formą pomocy, ponieważ niekiedy niesiemy, co mogłoby przynieść największą pomoc, a jeżeli damy, chociaż trochę pieniędzy to poszkodowany sam wybierze te artykuły, które są mu w danej chwili najpotrzebniejsze do przeżycia.

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Książka jest napisana perfekcyjnym wręcz językiem. Syf, brud, ubóstwo świata są tu widokiem przedstawionym w taki sposób, że czujemy się niebywale poruszeni. Do gustu przypadł mi również koniec i samo przesłanie, obok którego nikt nie powinien przejść obojętnie - mówiąc w skrócie, coś wspaniałego. Gorąco polecam.

O stronie

Strefa to straszna rzecz strefa żyje, raz wejdziesz do strefy, nigdy się z tego nie wygrzebiesz, to jak narkotyk. A my jesteśmy Stalkerami. My strefą żyjemy, my ją kochamy dzięki niej mamy za co zjeść, napić się mamy za co żyć. Brzmi ciekawie? Z pewnością tak. Dodatkową zachętą jest jeszcze fakt, że z kartki na kartkę jest jeszcze ciekawiej co daje naprawdę zaskakujący efekt końcowy. Sama książka opowiada o Stalkerach - łowcach skarbów, którzy wyruszają do strefy lądowania istot pozaziemskich aby zdobyć zakazane przedmioty, w celu sprzedania ich "na czarno", ot niby zwykła praca aczkolwiek niebywale niebezpieczna, albowiem nie polują na Ciebie tylko władze, ale również i sama strefa.