Prowadzenie fundacji charytatywnej

31 grudnia 2014 | Kategoria: Książki | Tagi: , ,

Prowadzenie fundacji charytatywnej Fundacja charytatywna budzi sympatię większości ludzi na świecie. Fundacja charytatywna to oczywiście organizacja, której celem przyświecającym jest niesienie pomocy ludziom potrzebującym i skrzywdzonym przez los. Zadaniem takich fundacji jest organizowanie pieniędzy, czy dóbr materialnych w celu przekazania zebranych środków na cele wyższe i oczywiście takie, które są szczytne i szlachetne. Organizacje charytatywne bardzo często zajmują się przypadkami, w których jakieś dziecko jest poszkodowane, lub potrzebuje natychmiastowo pieniędzy na jakąś bardzo skomplikowaną operacje, a niestety rodzice czy opiekunowie danego dziecka nie posiadają funduszy na przeprowadzenie danej operacji. Najczęściej w takich sytuacjach rodzice kierują swoją swoje prośby do danej organizacji charytatywnej i wtedy organizacja charytatywna ogłasza wielką akcję, która ma na celu zebrania odpowiedniej sumy pieniędzy na daną operację. Jest to bardzo szczytny cel i bardzo często taka akcja odnosi sukces, co jest bardzo ważne dla danego dziecka.

 

Książka jest napisana perfekcyjnym wręcz językiem. Syf, brud, ubóstwo świata są tu widokiem przedstawionym w taki sposób, że czujemy się niebywale poruszeni. Do gustu przypadł mi również koniec i samo przesłanie, obok którego nikt nie powinien przejść obojętnie - mówiąc w skrócie, coś wspaniałego. Gorąco polecam.

O stronie

Strefa to straszna rzecz strefa żyje, raz wejdziesz do strefy, nigdy się z tego nie wygrzebiesz, to jak narkotyk. A my jesteśmy Stalkerami. My strefą żyjemy, my ją kochamy dzięki niej mamy za co zjeść, napić się mamy za co żyć. Brzmi ciekawie? Z pewnością tak. Dodatkową zachętą jest jeszcze fakt, że z kartki na kartkę jest jeszcze ciekawiej co daje naprawdę zaskakujący efekt końcowy. Sama książka opowiada o Stalkerach - łowcach skarbów, którzy wyruszają do strefy lądowania istot pozaziemskich aby zdobyć zakazane przedmioty, w celu sprzedania ich "na czarno", ot niby zwykła praca aczkolwiek niebywale niebezpieczna, albowiem nie polują na Ciebie tylko władze, ale również i sama strefa.