Pomoc w odrabianiu lekcji

25 stycznia 2015 | Kategoria: Książki | Tagi: , ,

Pomoc w odrabianiu lekcji Zawsze możemy pomóc naszemu koledze w lekcjach i to również będzie forma pomocy między ludzkiej, a jak to się mówi, każda forma pomocy jest dobra i nie należy jej unikać. Jeżeli koniecznie chcemy pomagać to powinniśmy zacząć od jakiejś małej formy pomocy, a tu doskonale będzie pasowała pomoc koleżeńska, czyli taka, która będzie polegała na pomocy w odrabianiu lekcji. Oczywiście nie mówię tutaj o takiej pomocy, która będzie polegała na odrabianiu lekcji za kogoś, ale na dawaniu wskazówek, które pomogą danej osobie w poprawnym rozwiązaniu danego zadania. Taka pomoc będzie o wiele cenniejsza, ponieważ dana osoba nauczy się zasady rozwiązywania zadania o podobnym znaczeniu, co z całą pewnością pomoże mu w dalszym życiu, które stanie się nieco łatwiejsze. Pomoc w odrabianiu lekcji może się okazać nieocenioną formą pomocy dla osób, które mają problemu z rozwiązywaniem określonych zadań, a jeżeli znajdzie się chociażby jedna osoba, która dobrze wytłumaczy treść zadania może się to okazać bardzo ważne.

 

Książka jest napisana perfekcyjnym wręcz językiem. Syf, brud, ubóstwo świata są tu widokiem przedstawionym w taki sposób, że czujemy się niebywale poruszeni. Do gustu przypadł mi również koniec i samo przesłanie, obok którego nikt nie powinien przejść obojętnie - mówiąc w skrócie, coś wspaniałego. Gorąco polecam.

O stronie

Strefa to straszna rzecz strefa żyje, raz wejdziesz do strefy, nigdy się z tego nie wygrzebiesz, to jak narkotyk. A my jesteśmy Stalkerami. My strefą żyjemy, my ją kochamy dzięki niej mamy za co zjeść, napić się mamy za co żyć. Brzmi ciekawie? Z pewnością tak. Dodatkową zachętą jest jeszcze fakt, że z kartki na kartkę jest jeszcze ciekawiej co daje naprawdę zaskakujący efekt końcowy. Sama książka opowiada o Stalkerach - łowcach skarbów, którzy wyruszają do strefy lądowania istot pozaziemskich aby zdobyć zakazane przedmioty, w celu sprzedania ich "na czarno", ot niby zwykła praca aczkolwiek niebywale niebezpieczna, albowiem nie polują na Ciebie tylko władze, ale również i sama strefa.