Pomoc sąsiedzka

6 stycznia 2015 | Kategoria: Książki | Tagi: , ,

Pomoc sąsiedzka Na sąsiada zawsze można liczyć takie zdani chciałby wypowiedzieć każdy z nas mieszkający na działkach, bądź w blokach. Sąsiedzi to jak sama nazwa wskazuje osoby mieszkające najbliżej nas. Na to, jakich mamy sąsiadów mamy niewielki wpływ, a więc albo ich zaakceptujemy i będziemy, czyli z nimi w zgodzie, albo wręcz przeciwnie możemy żyć z nimi w stanie kłótni i wtedy mamy dwie opcje, to znaczy, że albo możemy totalnie się od nich odizolować i nie utrzymywać z nimi żadnych kontaktów, lub wybrać tą gorszą drogę, możemy żyć w nimi w stanie kłótni i nieustannie się z nimi kłócić i prowadzić tak zwaną wojnę sąsiedzką, co zazwyczaj nie ma dobrych skutków, a konsekwencje takich kłótni bardzo często kończą się rozprawą sądową. Jednak powinniśmy pamiętać, że jeżeli dzieje się coś złego to pierwsze miejsce, w jakie się udajemy to właśnie nasi sąsiedzi, a jeżeli będziemy żyli z nimi w niezgodzie to oczywiście nie otrzymamy żadnej pomocy i oczywiście odwrotnie, my również nie udzielimy pomocy naszym wrogom.

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Książka jest napisana perfekcyjnym wręcz językiem. Syf, brud, ubóstwo świata są tu widokiem przedstawionym w taki sposób, że czujemy się niebywale poruszeni. Do gustu przypadł mi również koniec i samo przesłanie, obok którego nikt nie powinien przejść obojętnie - mówiąc w skrócie, coś wspaniałego. Gorąco polecam.

O stronie

Strefa to straszna rzecz strefa żyje, raz wejdziesz do strefy, nigdy się z tego nie wygrzebiesz, to jak narkotyk. A my jesteśmy Stalkerami. My strefą żyjemy, my ją kochamy dzięki niej mamy za co zjeść, napić się mamy za co żyć. Brzmi ciekawie? Z pewnością tak. Dodatkową zachętą jest jeszcze fakt, że z kartki na kartkę jest jeszcze ciekawiej co daje naprawdę zaskakujący efekt końcowy. Sama książka opowiada o Stalkerach - łowcach skarbów, którzy wyruszają do strefy lądowania istot pozaziemskich aby zdobyć zakazane przedmioty, w celu sprzedania ich "na czarno", ot niby zwykła praca aczkolwiek niebywale niebezpieczna, albowiem nie polują na Ciebie tylko władze, ale również i sama strefa. niemiecki biznesowy