Pomoc w odrabianiu lekcji

25 stycznia 2015 | Kategoria: Książki | Tagi: , ,

Pomoc w odrabianiu lekcji Zawsze możemy pomóc naszemu koledze w lekcjach i to również będzie forma pomocy między ludzkiej, a jak to się mówi, każda forma pomocy jest dobra i nie należy jej unikać. Jeżeli koniecznie chcemy pomagać to powinniśmy zacząć od jakiejś małej formy pomocy, a tu doskonale będzie pasowała pomoc koleżeńska, czyli taka, która będzie polegała na pomocy w odrabianiu lekcji. Oczywiście nie mówię tutaj o takiej pomocy, która będzie polegała na odrabianiu lekcji za kogoś, ale na dawaniu wskazówek, które pomogą danej osobie w poprawnym rozwiązaniu danego zadania. Taka pomoc będzie o wiele cenniejsza, ponieważ dana osoba nauczy się zasady rozwiązywania zadania o podobnym znaczeniu, co z całą pewnością pomoże mu w dalszym życiu, które stanie się nieco łatwiejsze. Pomoc w odrabianiu lekcji może się okazać nieocenioną formą pomocy dla osób, które mają problemu z rozwiązywaniem określonych zadań, a jeżeli znajdzie się chociażby jedna osoba, która dobrze wytłumaczy treść zadania może się to okazać bardzo ważne.

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Książka jest napisana perfekcyjnym wręcz językiem. Syf, brud, ubóstwo świata są tu widokiem przedstawionym w taki sposób, że czujemy się niebywale poruszeni. Do gustu przypadł mi również koniec i samo przesłanie, obok którego nikt nie powinien przejść obojętnie - mówiąc w skrócie, coś wspaniałego. Gorąco polecam.

O stronie

Strefa to straszna rzecz strefa żyje, raz wejdziesz do strefy, nigdy się z tego nie wygrzebiesz, to jak narkotyk. A my jesteśmy Stalkerami. My strefą żyjemy, my ją kochamy dzięki niej mamy za co zjeść, napić się mamy za co żyć. Brzmi ciekawie? Z pewnością tak. Dodatkową zachętą jest jeszcze fakt, że z kartki na kartkę jest jeszcze ciekawiej co daje naprawdę zaskakujący efekt końcowy. Sama książka opowiada o Stalkerach - łowcach skarbów, którzy wyruszają do strefy lądowania istot pozaziemskich aby zdobyć zakazane przedmioty, w celu sprzedania ich "na czarno", ot niby zwykła praca aczkolwiek niebywale niebezpieczna, albowiem nie polują na Ciebie tylko władze, ale również i sama strefa.